Sokol Okrouhlice : FK Plácek Spořilov  0 : 1 (0 : 1)

Gól: Radek Hartmann

Sestava:

Tomáš Bohuslav – Jula Mařík, Martin Zelenka, Leoš Scheiber, Jakub Mařík, Jakub Zelenka, Milan Němeček, Radek Hartmann, Tomáš Lojka, Petr Sýkora, Pavel Pokorný, střídali Libor Novák, Petr Fassati, Andreja Stojkovič, Tomáš Bohuslav ml., Milam Miga

Komentář:

Celý prvý poločas hráči Plácku kontrolovali balon (odhadem 70:30 %), hráli téměř bez chyb, přičemž Radkem Hartmannem vsítili i gól po chybě brankáře domácích. Také Tomáš Lojka se krásně uvolnil, tvrdě vystřelil, ale vedle. Ve druhém poločase se začalo kondičně prosazovat mládí domácích (věkový průměr 25 let vs. ca 35 let u hráčů Plácku). I přes převahu domácích se Plácek dostal do 2 vyložených šancí, které ale opět neproměnil. Větší část 2.poločasu byli hosté pod tlakem a ještě v 90. minutě Jula Mařík zázračně zachránil výhru výkopem z brankové čáry a tím zachránil naši výhru.